Pocity ovplyvňujú naše konanie od rána do večera, ale ako pre seba niečo urobiť bez trápenia sa ? Preladením pomocou masáže sa Vám zmení deň na " krásno " , odídete od nás oddýchnutý a veríme , že s úsmevom na tvári .

Naša ponuka 

Masáž chrbta

Mnoho ľudí trávi svoj pracovní deň pri počítači. Nepriaznivá obrazovka alebo klávesová pozicia , nesprávna poloha v sede alebo nevyhovujúca kancelárska stolička , ktorá nie je optimalizovaná Masáž chrbta a šije vás môže zbaviť bolesti a napätia. 

Masáž hlavy

Masáž hlavy a šije je pocitový balzam na psychiské ataky dňa. Ničím iným tak rýchlo a tak ľahko nepreladíte do pohody. Pocity v našej hlave ovplyvňujú naše konanie od rána do večera. preladením na " krásno " sa Vám zmení deň. 

Masáž  končatín 

O ruky by sme sa mali starať a rozmaznávať. Medzi nepríjemné ochorenia rúk patrí ochorenie karpálneho tunela . Masáž ako prevencia .  Pravidelná masáž chodidiel ponúka ochranu pred mnohými ochoreniami, ktoré sú spájané so stresom, ako sú napríklad: ochorenia nervovej sústavy: depresia, nespavosť, úzkosť, chronická únava či podráždenosť infekčné ochorenia: časté nádchy, chrípky či prechladnutia ,civilizačné ochorenia: astma, cukrovka, rakovina, obezita, bolesti hlavy či tráviace problémy


Športová relaxačná masáž 

Neustála záťaž ,ako fyzická , tak psychická , nám spôsobuje zatuhnutie rôznych svalov a svalových štruktúr , takzvané spazmy.Rozmasírovaním týchto zatvrdlín sa krásne uvolnia a zregenerujú svaly pozáťaži.
Dlhodobejšie zanedbávanie našich zatuhnutých svalov prinášajú väčšie problémyDoprajte si masáž ,Vaše telo Vám to vráti zlepšením kondície , uvoľnením i po psychickej stránke a celkovým príjemným pocitom .Masáž je príjemným zážitkom, ktorý Vám v náročnom dni umožňuje sa zastaviť a užiť si chvíle, keď niekto o Vás pečuje. Aspoň základná masáž chrbta a šije je minimum čo pre seba môžete urobiť,pokiaľ sa máte aspoň trošku radi, tak si doprajete aspoň raz za čas masáž celého tela.Je to len malá odmena telu za to, že nám slúži. Namasírované telo , je ako novo premazaný stroj.Pekne funguje a neškrípe.Budete mať pocit ľahkosti a radosť zo života. 

Point masáž 

Silnejší tlak a mierna bolesť vystrieda zmiernené napätie a trvalé uvoľnenie, je to technika použitia tlaku na svalovú tkaninu, pri ktorej dochádza k úľave od bolesti nielen na bode stlačenia a aj k úľave disfunkcie iných častí  tela.  Pôsobenie tejto masáže prináša človeku uvoľnenie, odstraňuje únavu, svalové kŕče, preťaženosť, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. 

Ajurvédska - indická masáž Abhyangam

Základom tejto masáže je použitie teplého prírodného oleja , ktoré viaže na seba ťažké kovy a toxíny, tie odvádza z tela preč pomocou fyzických hmatov sa zrýchli lymfatický obeh. V organizme sa naštartuje dlhodobejší čistiaci a harmonyzačný proces , dochádza k rýchlejšiemu odplavovaniu škodlivín a toxínov z tela , zlepšuje sa imunita , odstránia sa energetické blokády , zlepšuje sa krvný obeh, dýchací systém , stav pokožky , pomáha na akné , ekzémy aj na iné kožné problémy, redukuje vrásky, spomaľuje starnutie. 


Relaxačná masáž DVOJRUČNÁ

Stres, napätie, tlak v hlave , preťaženie alebo len potreba pohladiť a nechať sa híčkať, zavrieť oči a pomaličky vplávať do dimenzie iného sveta,sveta pohody , snívania , relaxácie , rýchlej úľavy.    Relaxačno liečebná masáž

 Ide o špecifickú masáž , ktorej hlavnou úlohou odstránenie bolesti a stuhnuteho krku , bolesti hlavy a chrbtice. Na príčine sú väčšinou svaly krku,čo môže byť spôsobené prievanom, zlou polohou pri spaní, dlhším sedením za počítačom alebo za volantom a podobne.

Uvoľnenie krčnej chrbtice ďalej pomáha pri zlepšení látkovej výmeny ,lepšie pracuje mozog, zrak, upraví sa činnosť srdca a uvoľní sa celá chrbtica , zlepší sa pohybový systém . Uvoľnenie sa dostaví ihneď po vykonaní masáži.

Masáž lávovými kameňmi 

Teplo uvolňujúce sa z kameňov spolu s pôsobením masáže prírodným olejom pomáhá: uvolnit svalstvo, zlepšit metabolismus, krvný obeh, ukľudnit bolestivé miesta na tele, lepšie uvoľnit svalové kŕče, nabudit samoliečiace schopnosti organizmu. Pri dlhodobejšom pôsobení lávových kameňov sa človek začína potiť, čím sa prečišťuje organismus a zbavuje se škodlivých látok. Po terapii je dôležité doplniť tekutiny a to piť čistú vodu alebo čaj z bylinnej zmesy .

Masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Vďaka pravidelnej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom krížoch. Regeneračná klasická, športová masáž stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v a iné druhy masáží pomáhajú pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku, či podporovať činnosť vnútorných orgánov .

Čo je však možno najdôležitejšie - celkovo sa budete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí významne nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že príjemné prostredie, vône, hudba a dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia, vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný "liek" sa používa dodnes. S každým opakovaním sa vaše telo bude viac a viac regenerovať.

 Masáž sa neodporučuje:

pri nevoľnosti 
• kŕčové žily 
• nediagnostikované opuchy 
• čerstvé jazvy 
• v tehotenstve počas prvých 3 mesiacov 
• modriny 
• počas menštruácie 
• pri akútnych bolestivých stavoch brucha

. po nadmernej fyzickej námahe

. pri výskyte celkových ochorení, horúčkovitého a infekčného charakteru. pri výskyte nádorových ochorení. cez pohlavné orgány ,pooperačné rany a čerstvé jazvy