Som masérka 

Celý svoj život nejakým spôsobom som pomáhala ľuďom , prírode , brala som to ako poslanie . Nie je zvláštne, že som si vybrala ako povolanie masérstvo , lebo toto  povolanie nie je  obyčajné . Masér/ka pri masáži dáva klientovi aj kus seba, nielen fyzických ale aj psychických síl. Som certifikovaná masérka a snažím sa pomôcť  ľuďom , ktorí ku mne prídu s problémom , masážami povzbudiť ich optimizmus a dobrú náladu , zdravie . Moja práca sa mi stala koníčkom  , veď predsa  nie je nič lepšie , ako pocit po dobre vykonanej masáži – teda práci vidieť odchádzať usmiateho človeka, ktorý pred malou chvíľou do salónu vstupoval s hlavou plnou starostí a možno ubolený . Treba si tiež uvedomiť, že zdravie máme len jedno a preto sa neustále treba oň starať  , rozmaznávať  a híčkať  naše telo, myseľ, ale i dušu.
 U mňa nájdete relax a uvoľnenie pre telo i psychiku. Kde sa tie starosti stratili ?!

 Svoju prácu  vykonávam  roky s láskou a  harmóniou .          Vaša Helena

..pocity ovplyvňujú naše konanie od rána do večera, ale ako pre seba niečo urobiť bez trápenia sa ? Preladením pomocou masáže sa vám zmení deň na " krásno " , odídete od nás oddýchnutí a veríme , že s úsmevom na tvári .

Masáž tela sa dá umocniť použitím esenciálnych olejov , výživných masážnych krémov .V útulnom prostredí u nás v salóne môžete absolvovať viac druhov masáží a vďaka individuálnemu prístupu ku každému klientovi rôzne kombinácie podľa želania . Viacej v časti -Naše služby a Masážne balíčky