Som masérka 

Celý svoj život nejakým spôsobom som pomáhala ľuďom , prírode , brala som to ako poslanie . Nie je zvláštne, že som si vybrala ako povolanie masérstvo , lebo toto  povolanie nie je  obyčajné . Masér/ka pri masáži dáva klientovi aj kus seba, nielen fyzických ale aj psychických síl. Som certifikovaná masérka a snažím sa pomôcť  ľuďom , ktorí ku mne prídu s problémom , masážami povzbudiť ich optimizmus a dobrú náladu , zdravie . Moja práca sa mi stala koníčkom  , veď predsa  nie je nič lepšie , ako pocit po dobre vykonanej masáži – teda práci vidieť odchádzať usmiateho človeka, ktorý pred malou chvíľou do salónu vstupoval s hlavou plnou starostí a možno ubolený . Treba si tiež uvedomiť, že zdravie máme len jedno a preto sa neustále treba oň starať  , rozmaznávať  a híčkať  naše telo, myseľ, ale i dušu.
 U mňa nájdete relax a uvoľnenie pre telo i psychiku. Kde sa tie starosti stratili ?!

 Svoju prácu  vykonávam  roky s láskou a  harmóniou .          Vaša Helena

Skoč si !? Nevládzeš ?, Si ubolená/ý ? Poď na masáž lebo .......U nás nájdete : útulné prostredie , individuálny prístup , kvalitu , trvalo dostupné ceny ,možnosť osprchovať sa , klimatizovaná miestnosť  , masáž bio olejmi z produktovej rady Yamuna ,Botanico,Salvus...atď , aromaterapia, muzikoterapia, mini obchod so zaujimavými tovarmi , bezproblémové parkovanie Eurovea ( 3hod zadarmo )..pocity ovplyvňujú naše konanie od rána do večera, ale ako pre seba niečo urobiť bez trápenia sa ? Preladením pomocou masáže sa vám zmení deň na " krásno " , odídete od nás oddýchnutí a veríme , že s úsmevom na tvári .

Masáž tela sa dá umocniť použitím esenciálnych olejov , výživných masážnych krémov .V útulnom prostredí u nás v salóne môžete absolvovať viac druhov masáží a vďaka individuálnemu prístupu ku každému klientovi rôzne kombinácie podľa želania . Viacej v časti -Naše služby a Masážne balíčky